TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

O charitě

Vítejte na stránkách Nadačního fondu MEG Charity s více jak osmi letou tradicí. Spojme společné síly při pomoci potřebným...

Dovolte nám,

abychom Vám představili nadační fond s názvem M.E.G CHARITY, n.f., který založila ředitelka Michaela E. G. Mašková. Cílem (vizí) týmu M.E.G

Charity je vybavit všechny státní nemocnice po celé České republice, jelikož mnoho jich postrádá finanční prostředky na moderní a především kvalitní lékařské vybavení. Právě kvůli těmto nedostatkům jsou pacienti často nuceni dojíždět na vyšetření a operace do jiných měst.

Nicméně ne všichni pacienti jsou finančně nezávislí a dojíždění si tak nemohou dovolit. Právě na tuto problematiku se M.E.G CHARITY, n.f. zaměřuje.

V současné době podporujeme 5 nemocnic v ČR, postupně však chceme naše působení přesunout i do zbylých nemocnic. V první řadě je pro nás důležité zaměřit se na tyto stávající, abychom s klidným svědomím mohli řici “Tyto nemocnice jsou již plně vybaveny!”

Náš tým

MEG Mašková

ZAKLADATELKA A ŘEDITELKA NADAČNÍHO FONDU

Bc. Michaela Lišková

MANAŽER ASISTENT NADAČNÍHO FONDU
tel: +420 774 860 789
info@megcharity.cz

Potřebná vybavení do nemocnic

Stále častěji se na nás obracíte s dotazy, jaké potřebné vybavení do nemocnic vlastně pořizujeme. Vždy se nejdříve domluvíme s konkrétní nemocnicí, co vlastně potřebují. Poté se snažíme sehnat potřebné pomůcky. Není to tedy tak, že bychom předávali peníze. Předáváme vždy konkrétní produkt.

Abyste měli představu, tak jsme se rozhodli, že Vám ukážeme na co právě potřebujeme finanční prostředky.

Pokud i Vy chcete přispět na konkrétní produkt, tak můžete zaslat libovolnou finanční hotovost na účet a do poznámky napsat, na jaký produkt má částka putovat.

Číslo charitativního účtu: 300515524/0300

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X