TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Maminky mají hlad!!!

Novopečeným maminkám na šestinedělí strava nestačí

 

Občerstvení nad rámec zajištěné stravy

Začátkem tohoto roku se k ředitelce a zakladatelce M.E.G Charity slečně Maškové dostala zpráva, že novopečené maminky na oddělení šestinedělí mají hlad, ale bohužel není finanční prostor na zajištění stravy navíc.  Proto jsme neváhali a začali jsme situaci řešit, jelikož kvalitní a pravidelná strava je pro maminky po porodu tím nejdůležitějším. Mít možnost dát si během dne, ale i v noci, když jste s miminkem vzhůru malou svačinu je příjemný bonus, který nejen potěší nejednu maminku, ale podpoří tvorbu laktace a regenerace mléka.

 

Pomocná ruka společnosti Hollandia

V květnu se nadačnímu fondu podařilo koupit chladící vitrínu na oddělení šestinedělí Karlovarské krajské nemocnice a o její naplnění v podobě mléčných výrobků se postarala společnost Hollandia. Díky tomu mají maminky k dispozici bezplatné občerstvení nad rámec zajištěné nemocniční stravy.

 

Zjistili jsme, že s tímto problémem se potýkají i další nemocnice, které podporujeme. Konkrétně fakultní nemocnice v Plzni. Rádi bychom se teď zaměřili na pořízení chladící vitríny i na tamní oddělení a stejně tak se chceme postarat o její naplnění. Pokud bude možnost, chceme stejným způsobem podpořit i další nemocnice.

 

Pomozte maminkám i Vy…

Se společností Hollandia se nám podařilo opět domluvit jednorázový dar pro Karlovarskou krajskou nemocnici, avšak pokud chceme další oddělení šestinedělí podporovat dlouhodobě je potřeba na občerstvení pro maminky získat finanční prostředky. Toto téma je pro nás velmi aktuální a prioritní. Pokud máte zájem, není vám situace lhostejná, chcete se na projektu podílet nebo poskytnout dar v rámci nadstandardního občerstvení v nemocnicích, budeme rádi za každou finanční pomoc. Předem všem velice děkujeme.

 

 

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X