TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Bilancování roku 2018

Rok 2018 byl pro celý tým M.E.G Charity velmi náročný, ale zároveň krásný, jelikož jsme toho společně zvládli mnoho. Vše začalo lednem, kdy jsme do Thomayerovi nemocnice předaly potřebné pomůcky, ale také dárečky na oddělení Geriatrie. A co jsme vlastně předaly? Předaly jsme chodítka, pojízdné gramofony, dále také polohovací polštáře a speciální rukavice. Jako na každé oddělení jsme také předaly knížky od Majka Spirita, který je patronem M.E.G Charity, dárečky od Dermacolu a rychlovarné konvice od značky Remington.

 

Následně jsme v březnu předávaly přístroje a pomůcky integrované záchranné službě Karlovy Vary. Záchranné služby jsme se rozhodly podporovat především proto, že u záchrany našich životů jsou jako první, a zjistily jsme, že ve vozidlech IZS chybí mnoho potřebných přístrojů. Do vozidel jsme tedy nakoupily resuscitační přístroje, dlahy na nohy a ruce a v neposlední řadě také teploměry. Zaměstnancům jsme pak udělaly radost dárky od značky Dermacol.

 

V červnu jsme obdarovaly stacionář. Koupily jsme speciální vanu, která stacionáři chyběla nejvíce. Provádění osobní hygieny je pro každého z nás denní rutinou a hlavně základní potřebou. Pro osoby s různými vadami nebo s těžkým tělesným postižením je však koupání se v běžném slova smyslu nemožné. Díky této vaně mohou pracovníci denního stacionáře poskytnout klientům s těžkým tělesným postižením pohodlné, bezpečné a především důstojné podmínky pro provádění osobní hygieny.

 

V červenci se uspořádal charitativní fotbálek, ze kterého jsme následně vybraly peníze, za které jsme mohly nakoupit další velmi potřebné přístroje do vozidel integrované záchranné služby Karlovy Vary. V říjnu jsme pak nakoupily oxymetry, jelikož jsme zjistily, že je to jedna z věcí, která záchranné službě chybí nejvíce.

 

Naše poslední předávání se uskutečnilo na konci listopadu, kdy jsme do Thomayerovi nemocnice nakoupily přístroje za peníze, které se vybraly na charitativní akci 2.10. v OC Nový Smíchov. Na akci probíhal charitativní bazárek, ze kterého šel celý výtěžek právě na M.E.G Charity a podporu Thomayerovi nemocnice v Praze. Tímto bychom ještě jednou chtěly poděkovat všem, kdo se na akci podílel a především organizátorce akce Nikče Trojanové.

 

Na závěr bychom chtěly poděkovat také Vám, kteří jste nás celou dobu podporovaly, ať už tím, že jste přišly na akce, něco jste si na akci koupily, nebo nákupem na charitativním bazárku, který probíhal na instagramovém účtu M.E.G Charity.

 

DĚKUJEME!

Doufáme, že nás budete i v roce 2019 nadále podporovat, protože jak už dobře víte, M.E.G. Charity podporuje nemocnice, kterou jsou tu pro nás pro všechny. Každý je alespoň jednou za svůj život budeme potřebovat. Proto nebuďte lhostejní a pomáhejte s námi.

 

Za celý team M.E.G Charity Vám všem přejeme krásné vánoční svátky a mnoho úspěchů v roce 2019.

Tags :

Napsat komentář

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X