TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Čističky vzduchu od značky Rowenta udělaly radost

Čističky vzduchu v nemocnicích, které podporujeme

V rámci spolupráce s Rowentou se nám podařilo zajistit 5 čističek vzduchu. Začátkem listopadu 2022 jsme předali čističku vzduchu na novorozeneckém oddělení v Karlových Varech a tím jsme odstartovali opětovnou vlnu darování těchto přístrojů do dalších nemocnic, které sponzorujeme.

 

Nemocnice u sv. Anny v Brně

 

Dostali jsme zprávu, že čistička vzduchu dorazila v pořádku do nemocnice a svůj účel splňuje na Oddělení paliativní péče, konkrétně v ambulanci. Později bude přesunuta na lůžkové oddělení, které se v současné době nachází ve fázi přípravy.

 

Thomayerova nemocnice v Praze

 

Zde našla čistička vzduchu své uplatnění v Dětském centru. Dar si převzala jeho ředitelka MUDr. Jaroslava Lukešová.

“Chtěla bych ještě jednou velice poděkovat Nadačnímu fondu za tento užitečný dar, a to hlavně v době, kdy u nás přibývá respiračních nemocí a nachlazení. Každý takový přístroj najde pak veliké uplatnění v rámci našeho Dětského centra,” poděkovala MUDr. Jaroslava Lukešová.

 

Fakultní nemocnice Plzeň

 

Další čistička vzduchu dorazila také do plzeňské nemocnice a to konkrétně na oddělení Pobytové sociální péče.

 

Nemocnice Cheb

 

Čekárna odborné ambulance klinické onkologie a chemoterapie Nemocnice v Chebu často praská ve švech a proto jsme se rozhodli umístit čističku vzduchu právě na toto oddělení, kde teď nepřetržitě filtruje vzduch.

 

Ještě jednou bychom touto cestou chtěli poděkovat firmě Rowenta za možnost opětovné spolupráce. Vaší podpory si neskutečně vážíme. Děkujeme.

Napsat komentář

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X