TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Ježíšek, který do nemocnic přiletěl o trochu dříve

Posíláme vánoční radost do nemocnic v Karlových Varech a Plzni

 

S radostí vám oznamujeme, že jsme se i letos rozhodli obdarovat nemocniční oddělení, která jsme v poslední době podporovali nejvíce. Dárky na tuto speciální příležitost nám opět věnovaly MEG BIO BACHOVKY a MEG BRAND. Prvním z těchto oddělení byla gynekologicko-porodnická klinika v Plzni. Vánoční balíčky pro zaměstnance a novopečené maminky tam za nás odvezl náš úžasný kolega Maty. Balíčky plné radosti v podobě termální vody, kapek akutní krize – SOS, séra na rty a sole do koupele, tak mohou rozdávat úsměvy všem těm, kteří toto oddělení navštíví. Celkově jsme v obou nemocnicích rozdali 150 balíčků, kdy hodnota jedné dárkové tašky činí cca 2000,- Kč.

 

Další zastávkou bylo oddělení gynekologie, porodní a šestinedělí v Karlových Varech. Tam jsme dárky předaly osobně, a to společně se slečnou Maškovou. Toto oddělení je pro nás a Meg opravdu výjimečné. Nejdříve jí zde zachránili život po komplikovaném potratu a poté ji pan primář pomohl přivést na svět její malou hvězdičku. Je až neuvěřitelné, že tento tým podporujeme prostřednictvím jogurtů již déle než rok a půl. Stále se snažíme posílat další produkty, například čaje na kojení, a nově bychom rádi přidali i müsli atd. Pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo by měl v rámci této podpory zájem o rozšíření naší pomoci, budeme velmi vděční za jakýkoli kontakt a podporu.

 

Naše kroky nás zavedly i na dětské oddělení karlovarské nemocnice, kde jsme poprvé předali jogurty od společnosti Hollandia a při té příležitosti jsme také obdarovali místní personál a pacienty vánočními balíčky. Doufáme, že tyto dárky přinesou radost nejen zaměstnancům, ale také dětem a jejich rodičům během pobytu na tomto oddělení.

Napsat komentář

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X