TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Lednice a mléčné výrobky do plzeňské nemocnice

Chladící vitrína a produkty od společnosti Hollandia na gynekologicko-porodnické klinice v Plzni

Projekt, který jsme odstartovali na šestinedělí v Karlových Varech, jsme navrhli i plzeňské nemocnici. Na tuto naši nabídku reagovala gynekologicko-porodnická klinika se stoprocentním souhlasem a tak jsme neváhali, vzali finanční prostředky, které jsme získali díky MEG BIO BACHOVKY a MEG BRAND a koupili další lednici. Tu od teď budeme každý měsíc doplňovat potřebnou stravou.

 

Dne 6. 12. 2022 jsme tak úspěšně předali, jak chladící vitrínu, tak 500 kusů mléčných výrobků od společnosti Hollandia. Budoucí maminky budou mít nejen perfektní a krásný servis u porodu, ale následně i plná bříška.

 

Od prosince 2022 nakupujeme jogurty od společnosti Hollandia za speciální cenu určenou pro M.E.G Charity. Měsíčně je potřeba cca 1000 kusů mléčných výrobků. Tento počet se finančně pohybuje okolo 10 000,- Kč. Abychom každý měsíc dodali určený počet jogurtů na oddělení šestinedělí v Karlových Varech a v Plzni, budeme rádi i za vaše zapojení. Ať už nákupem produktů MEG BIO BACHOVKY nebo MEG BRAND (z každého nákupu jde automaticky 50,- Kč na podporu nadačního fondu), nebo při individuálních akcích, které najdete na IG, webu M.E.G Charity. Všem děkujeme za zapojení a podporu.

Napsat komentář

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X