TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Mléčné výrobky na dětské oddělení v Karlových Varech

Produkty od společnosti Hollandia pro děti v karlovarské nemocnici

 

Projekt, který jsme v loňském roce zahájili na oddělení gynekologie, porodní a šestinedělí v Karlových Varech, se nám nyní povedlo rozšířit na dětské oddělení místní nemocnice. Byli jsme potěšeni, když zástupci oddělení s naší nabídkou souhlasili. Po domluvě s vedením nemocnice jsme zajistili, že dětské oddělení bude mít vlastní lednici, kterou budeme pravidelně každý měsíc naplňovat jogurty od společnosti Hollandia, sejně jako na oddělení šestinedělí.

 

Dne 7. listopadu 2023 jsme tak mohli s radostí předat první dodávku 200 jogurtů, které budou dětem k dispozici jako doplněk k již poskytované stravě nemocnicí.

 

Při naší návštěvě nemocnice, které se zúčastnila i zakladatelka a ředitelka nadačního fondu Meg Mašková, jsme se zúčastnili rozhovoru s vrchní sestrou dětského oddělení. Zjistili jsme, že jsou zde hospitalizované děti ve věku od 0 do 19 let, které by uvítali možnost dalších svačin navíc.

 

Kromě nákupu jogurtů, který je možný díky podpoře MEG BIO BACHOVEK a MEG BRANDU, plánujeme navázat spolupráci s dalšími dodavateli, například s ovocem nebo müsli.  Pokud by se našel někdo, kdo by se na našem projektu rád podílel a chtěl darovat například další lednici, ovoce nebo müsli, byli bychom velice potěšeni. Děkujeme všem, kteří mají zájem podpořit a pomáhat druhým v těchto náročných životních etapách.

Napsat komentář

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X