TELEFON: +420 774 860 789
E-MAIL: info@megcharity.cz

Přenosný lineární dávkovač

Nákup nového vybavení pro FN v Chebu

 

Nemocnice Cheb provozuje jediné onkologické centrum v Karlovarském kraji, a to jak ambulantní, tak lůžkovou část. Oddělení radioterapie a klinické onkologie v Chebu je od roku 2006 součástí sítě onkologických pracovišť, která zajišťují pro své pacienty úplnou onkologickou péči v regionech Plzeňského a Karlovarského kraje.

 

Oddělení disponuje 40 lůžky v jedno až čtyřlůžkových pokojích vybavených televizí. Klientům je k dispozici jeden nadstandardní pokoj s přistýlkou.

 

Stávající mobiliář je již zastaralý a s ohledem velké množství pacientů také opotřebovaný. Z finanční podpory M.E.G Charity dojde ke kompletní obnově dosluhujícího vybavení jak pro pacienty, tak pro personál. Týká se to nábytku na pacientských pokojích, televizních přístrojů, lednic, výměny kuchyňské linky pro pacienty atd. Z prostředků také dojde k nákupu drobné zdravotnické techniky v podobě přenosných injekčních dávkovačů, které pacientů umožňují mobilitu po oddělení i přes probíhající proces podávání cytostatik (onkologické léčby) nebo analgetik po dobu 24 až 72 hodin. V jiném případě, bez těchto mobilních dávkovačů, by pacienti byli nuceni po celou dobu podání látek, ležet na lůžku.

 

Napsat komentář

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email
X